Spirea 7 3317 JP Dordrecht

Extra concert voor relaties van de Phil op 12 april.

Afgelopen najaar waren Nico en Sjarlot te gast bij kunstmin voor een relatie evenement waar de Phil voor uitgenodigd was. Dat was leuk en bracht ze ook op een idee om zoiets in Fidus te organiseren.

Dus toen het Orkest nog zocht naar een mogelijkheid voor een try-out voor hun concert in Maurik, was een relatieconcert geboren op 12 april. Onze contacten werden uitgenodigd, sponsoren, mensen die we via de beursvloer hadden ontmoet, de vrienden van de Phil, de leden van de club van 100, collega Philerianen en collega muzikanten werden uitgenodigd.

Op een zonnige zondagmiddag stroomde Fidus vol en na een kopje koffie of thee met een heus DPhO koekje vulde de zaal zich vlot. Er werd geboeid geluisterd naar een mooi muziekprogramma in het teken van (samen)spelen.

Heel verschillende, mooie en soms moeilijke stukken werden gespeeld terwijl dirigent Jean Pierre wat uitlegde over de muziek en hoe hij sommige accenten in het spel legde. Spelen die voorbij kwamen waren Ticket to ride (je hoorde de trein door de zaal rijden), Twister (heel veel nootjes), Catan en Chess. Ron vroeg op een gegeven moment wie voor het eerst het Fidus Muziekcentrum bezocht. Er gingen best wat handen de lucht in. Altijd goed.

In één van de stukken sprak een waarzegster tot de Phil over de crowdfunding van de stoelen. En terwijl Ben achterin de zaal een stoel de lucht in stak, was er publiek dat middels de QR-code op het scherm een donatie deed voor nieuwe stoelen.

Al met al een heerlijke informele middag met mooi samenspel in een ontspannen sfeer. Dat smaakt naar meer.

Deel dit bericht:

Ander nieuws: