Op vrijdagavond 23 mei speelde Phil’s Bigband, onder leiding van David Romanello, een sfeervol concert in de muziektent in het centrum van Papendrecht. Het optreden stond in het teken van 80 jaar vrijheid en vormde het muzikale sluitstuk van een avond vol zang en herdenking.
Voorafgaand aan het concert traden drie koren op, die ieder op hun eigen wijze invulling gaven aan het thema. Vervolgens nam Phil’s Bigband het podium over en bracht een afwisselend programma waarin vrijheid en herinnering centraal stonden.
Het hoogtepunt van de avond was de gezamenlijke afsluiting met het iconische “We’ll Meet Again”, gezongen door zangeres Theresia. Een kippenvelmoment waarin koorleden, musici en publiek letterlijk en figuurlijk samenklonken.
Ondanks de frisse temperaturen was het een bijzondere avond. Het aantal bezoekers viel door de kou iets lager uit dan gehoopt, maar de aanwezigen genoten zichtbaar van de muziek en de betekenisvolle sfeer. Phil’s Bigband kijkt terug op een geslaagd concert en bedankt alle deelnemers en bezoekers voor hun betrokkenheid en aanwezigheid.
